biuro@epsolution.pl
22 889-48-13

Google Analitics

Wyszukiwanie w witrynie: szybsze doprowadzanie użytkowników do miejsc docelowych

Gdy użytkownicy nie mogą znaleźć tego, co jest im potrzebne, korzystają z wyszukiwarki. Dzięki dostępnemu w Google Analytics raportowi Wyszukiwanie w witrynie możesz dowiedzieć się, czego tak naprawdę szukają użytkownicy. Uzyskana wiedza pozwoli Ci odkryć niewykorzystane szanse sprzedaży produktów i skrócić czas doprowadzania do konwersji.

Analytics w treści strony: sprawdź, jak użytkownicy poruszają się po witrynie

Zaglądając do raportów Google Analytics, trudno czasem wyobrazić sobie trasy, jakimi użytkownicy przemieszczają się po danej stronie witryny. Raport Analytics w treści strony służy do analizy wizualnej sposobu poruszania się użytkowników po witrynie.Wszyscy dobrze wiemy, jak irytujące jest powolne wczytywanie się witryny, które może nawet wywierać niekorzystny wpływ na skuteczność jej reklam i na jej miejsce w rankingach wyszukiwarek. Dzięki dostępnemu raportowi szybkośći witryny sprawdzisz, jak długo wczytują się poszczególne strony.

Śledzenie zdarzeń: dowiedz się, co użytkownicy robią w Twojej witrynie

Poznanie tego, jak użytkownicy korzystają ze stron, może być naprawdę przydatne. Dowiedz się, jak często używają elementów Flash i AJAX oraz czy klikają linki do pobrania broszur produktowych. Możesz nawet wprowadzić śledzenie zdarzeń, by zyskać bardziej szczegółowy wgląd w zachowania użytkowników.